Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Thomas Bidegain | ||
Gilles Lellouche
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Ali Cherkaoui | ||
Moritz Runzi
(asystent)
|
||
Romaric Thomas
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Thomas Bidegain
(również) (adaptacja) (dialogi)
|
||
Valentine Monteil
(również) (adaptacja) (dialogi)
|
||
Delphine Gleize
(współpraca)
|
||
Isabelle Autissier
(powieść "Soudain Seuls")
|
||
Cathy Mlakar
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Alain Attal
producent
|
||
Leifur B. Dagfinnsson
współproducent
|
||
Patrick Quinet
współproducent
|
||
Sandrine Paquot
producent wykonawczy
|
||
Christophe Belena
koordynator postprodukcji
|
||
Ólafur Ásgeir Jónsson
kierownik produkcji
|
||
Anny Björk Arnardóttir
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Laetitia Dom
koordynator produkcji
|
||
Búi Fannar Ívarsson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mélanie Thierry
Laura
|
6,0
|
|
Gilles Lellouche
Ben
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Nicolas Loir
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Raphaël Haroche | ||
Rémi Peral
(asystent)
|
||
Moritz Reich
(dodatkowy)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Maïra Ramedhan Levi | ||
Elen Pavlovic | ||
Montaż | Ocena | |
Laurence Briaud | ||
Ronan Tronchot
(asystent)
|
||
Théo Zürcher
(asystent)
|
||
Théodore Julia
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Moritz Reich
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Sophie Asse
główny stylista
|
||
Thi Thanh Tu Nguyen
charakteryzator
|
||
Thi Thanh Tu Nguyen
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
François Emmanuelli
scenograf
|
||
Sandrine Jarron
dyrektor artystyczny
|
||
Bertrand Alberge
główny rekwizytor
|
||
Anne Choukroun
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jonathan Delerue
scenopis obrazkowy
|
||
Juliette Fassin
scenograf (asystent)
|
||
Maurice Grégoire
główny rekwizytor
|
||
Luce Jalbert
projektant graficzny
|
||
Simon Witte
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Pierre André
mikser
|
||
Lucie Chauveau
mikrofoniarz
|
||
Fred Demolder
projektant dźwięku
|
||
Renaud Guillaumin
montaż dźwięku
|
||
Charles Michaud
mastering dźwięku
|
||
Johann Nallet
mikser postsynchronu
|
||
Johann Nallet
mikser ponownego nagrania
|
||
Héléna Réveillère
montaż postsynchronu
|
||
Héléna Réveillère
montaż dialogów
|
||
Olivier Thys
imitator dźwięku
|
||
Jack Lahana
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Olivier Afonso
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Maurice Grégoire
technik
|
||
Nicolas Maes
technik
|
||
Melodie Robert
producent efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mathieu Caplanne
kolorysta
|
||
Mickaël Commereuc
kolorysta
|
||
Bastien Brenot
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bastien Brenot
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Alain Carsoux
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Robin Delmond
zecer
|
||
Michel Denis
producent efektów wizualnych
|
||
John Domingo
zecer
|
||
Cédric Fayolle
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tania Jaime Gonzalez
zecer
|
||
Roxane Haulot
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Aurelie Lajoux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Margaux Masson
zecer
|
||
Pierre Procoudine-Gorsky
producent efektów wizualnych
|
||
Martyn Stofkooper
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Olivier Tournayre
główny zecer
|
||
Thomas Vanthuyne
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Olivier Fornara
koordynator kaskaderów
|
||
Sylvain Chaux
prowadzący ostrość
|
||
Thor Eliasson
operator steadicam
|
||
Thor Eliasson
operator kamery
|
||
Margaux Escourolle
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Cyril Girard
oświetlenie
|
||
Hjálmar Þór Hjálmarsson
operator kamery (asystent)
|
||
Andri Freyr Hlynsson
mistrz oświetlenia
|
||
Damien Jouno
operator kamery (asystent)
|
||
Arthur Lauters
operator kamery (zdjęcia podwodne)
|
||
Mathilde Nury
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
Pozostałe
Proszę czekać…